четвер, 12 лютого 2015 р.

    У пятницю 6 лютого 2015р. о 15.00 год. у школі відбулося педагогічне читання, присвячене 150–річчю від дня народження громадського та релігійного діяча Андрея Шептицького, на тему: «Митрополит, патріот, меценат, праведник світу. Вклад Андрея Шептицького в розвиток духовної спадщини українського народу». 

   За сприяння заступупника директора з НВР Бірбан О.В. та бібіліотекаря Ящук К.Ф. були підібрані матеріали для доповідей. Бегай Т.І. підготував презентацію про життя і діяльність митрополита. 

  З розповідями виступили вчителі школи В'язівська О.М., Скиба О.Є.,Бейзик О.Д., Буцяк Л.Б., заступник директора з ВР Антохів В.Я., педагог-організатор Парух В.З. та вихователь ГПД ШайГ.Я. 

 Метою педчитання було розкрити велич постаті Митрополита Андрея Шептицького завдяки таким темам доповідей:"РодинаШептицьких","Дитинство митрополита", "Покликання романа-Андрея Шептицького", "Шептицький-місіонер", "Шептицький - борець за націю", "Єврейське питання", "Блаженний отець Климентій Шептицький".Немає коментарів: