середа, 15 травня 2013 р.

Академія успіху


13 травня  Жовківську школу № 1 відвідали гості з Польщі , які представили  учням програму ,, Академія успіху,, і провели декілька уроків-тренінгів , аби ближче познайомити дітей з цією програмою.
Суть цієї програми полягає в тому аби допомогти учням краще, якісніше  вивчати шкільний матеріал і отримувати задоволення від навчання. Тренінг проводили Гжегож Голянський та Валерія Соболевська. Вони вдало змогли зацікавити учнів , адже урок проводився не в звичній формі.  Дітям пропонувалось провести невеличкий експеримент. Він полягав у тому щоб дітям декілька разів прочитали невідомі їм слова італійською мовою , а пізніше продиктували їх і учні мали б написати переклад. Результати були задовільними , проте коли Валерія Соболевська запропонувала вивчити інші слова , але за іншим принципом, то результати стали набагато кращими.
Існує також багато методів вивчення для інших предметів. І для того щоб ознайомити дітей з ними з вересня будуть проводитись курси, на яких детальніше розповідатиметься про цю програму. Варто зазначити що в Польщі вона проводиться уже п’ять років, і як мене запевнили вона має позитивний результат. Учні ,які мали погані оцінки починають краще вчитись і якісніше запам’ятовують та результативніше відтворюють матеріал. Будемо сподіватись , що і українським дітям підійде ця методика і вони зможуть вдало її використовувати.

Вікторія Боднар, 11-Б клас, viktoria.bodnar3@gmail.com

Немає коментарів: