вівторок, 15 листопада 2016 р.

Книга і читання – важливий чинник у  вихованні духовних  цінностей  учнів

         Під такою назвою у Жовківській ЗОШ №1 пройшов місячник шкільних бібліотек.
Міністерство  освіти і науки України у 2014 році підтримало міжнародну ініціативу і прийняло рішення, щорічно з 1 по 31 жовтня  проводити всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
Місячник почався з виступу завідувача бібліотеки Ящук Катерини Федорівни на загальношкільній лінійці, яка ознайомила учнів і вчителів школи  із програмою заходів, що проходитимуть у школі. Звернула увагу на роль книги в нашому житті.
Був проведений бібліотечний урок «Знайомство з шкільною бібліотекою» з учнями 2-Б класу (кл. керівник Лозинська Г.Я.). Після цього заходу діти записалися до бібліотеки і почали самостійно приходити і читати дитячу літературу.

Шкільним бібліотекарем Ящук К.Ф. було проведено моніторингове дослідження «Що читають наші діти?» серед учнів 7-х класів. Проаналізувавши його, бібліотекар була приємно здивована, що учні люблять  читати книги різних авторів і на різну тематику.
У бібліотеці оформлені книжкові виставки:
«Кидай «мишку» - бери книжку»
«Для тих, хто хоче знати більше»
«Озирнись! Зупинись! Поміркуй!
«Відчиняє двері казка»,
«В чарівну казку завітай», на яких діти ознайомлюються з цікавими книгами, що надходять до бібліотеки.

Учні 5-11-х класів малювали газети на різну тематику.
Бібліотекою була оголошена акція «Подаруй дитячу книгу шкільній бібліотеці». Найактивнішими були учні 3-Б класу (кл. керівник Козак О.Г.), які зібрали для бібліотеки 31 книгу. За це їм велика вдячність.
28 жовтня Катерина Федорівна організувала і провела зустріч учнів 10-11-х класів з нашою жовківчанкою, поетесою Галиною Фесюк, яка розповіла дітям про свій життєвий і творчий шлях, а також прочитала їм свої вірші. Школярі із задоволенням слухали її та  висловили своє бажання ще провести для них зустріч з п. Галиною. 

Підсумком цього місячника у школі був  підготовлений  і проведений усний журнал з учнями 7-А класу  «Десять заповідей Божих». (кл. керівник Кобрин Н.О.). Гарною ідеєю було  створити презентацію на цю дуже важливу тематику для всіх нас .(автор Демків М.В.)

Людина, що читає, розумна. І саме такою її створив Бог.


Немає коментарів: