понеділок, 7 квітня 2014 р.

Новини від MICROSOFT

Підтримка Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3) і Office 2003

завершується 8квітня 2014 року

ЧОМУ?
Чому Майкрософт завершує підтримку Windows XP й Office 2003?

Враховуючи відгуки користувачів, у 2002 році корпорація Майкрософт представила Політику життєвого циклу підтримки, за якою встановлюються терміни підтримки продуктів. Згідно з цією політикою гарантована підтримка продуктів Microsoft для бізнесу та розробників, зокрема Windows і Office, надається принаймні на 10 років (5 років базової та 5 років розширеної підтримки для відповідного рівня пакета оновлення).

Тому 8 квітня 2014 року підтримку Windows XP SP3 й Office 2003 буде остаточно завершено. Якщо ваша організація ще не перейшла на новіші системи, починати перехід уже пізно. Спираючись на зібрані серед клієнтів дані стосовно розгортання, середній цикл розгортання продуктів може тривати від 18 до 32 місяців. Щоб бути впевненими, що ви використовуєте підтримувані версії Windows і Office, необхідно розпочати планування й тестування програми вже зараз і не пропустити завершення підтримки.

ЩО?
Що означає завершення підтримки для клієнтів?

Це означає, що настав час діяти. Після 8 квітня 2014 року вже не буде оновлень системи безпеки, виправлень, не пов’язаних із безпекою, будь-яких (платних і безкоштовних) послуг підтримки й оновлень технічної документації в Інтернеті.

Продовження роботи з Windows XP SP3 й Office 2003 може викликати описані нижче ризики для вашої компанії.

  • Безпека та відповідність: використовуючи непідтримувану версію, ви не отримуватимете виправлень, а тому система може стати об’єктом атак. Це може призвести до відмови системи керування, яку зафіксує зовнішній або внутрішній контролюючий орган. У результаті може бути призупинено дію сертифікатів і/або розміщено публічне сповіщення про те, що організація не в змозі обслуговувати свою систему та гарантувати безпеку інформації клієнтів.
  • Скорочення підтримки від виробників обладнання та незалежних постачальників ПЗ: у нещодавньому галузевому звіті Gartner Research ідеться про те, що "у 2011 р. багато незалежних постачальників програмних продуктів припинять підтримку нових версій застосунків на базі Windows XP, а у 2012 р. це стане загальною тенденцією". Непідтримувана версія системи може стати перешкодою і в тому випадку, якщо ви захочете оновити обладнання. Так у звіті Gartner Research також наголошується, що у 2012 р. значна частина виробників обладнання припинить підтримку Windows XP на більшості своїх нових моделей ПК.

Установка актуальних версій Windows і Office. Серед переваг буде не лише повна підтримка продуктів. Працюючи в більш гнучкому середовищі, ваші співробітники зможуть підвищити продуктивність, а організація збільшить експлуатаційну ефективність завдяки поліпшенням у галузі безпеки й керування ПК. Це також дозволить вашій організації використовувати новітні тенденції, як от віртуалізація та хмарі технології.

ЯК?

Як почати перехід?

Корпоративні клієнти. Великим організаціям Майкрософт пропонує докладну технічну документацію, інструменти та рекомендації експертів, які допоможуть спростити розгортання продуктів Windows, Office, Internet Explorer і керування ними. Додаткові відомості про програми переходу й розгортання можна дізнатись у свого представника або сертифікованого партнера корпорації Майкрософт. Дізнайтеся, як самостійно запустити й розгорнути сучасну систему, завантажте безкоштовний засіб розгортання Microsoft і почніть процес уже сьогодні.

Малий і середній бізнес. Невеликим і середнім компаніям, що планують перейти на сучасні ПК з новітніми інструментами для підвищення продуктивності та спільної роботи, також пропонується кілька варіантів переходу. Перш за все, слід звернутися до сертифікованого партнера корпорації Майкрософт, щоб вибрати варіант, який найбільше відповідає потребам компанії. Якщо ваш комп’ютер відповідає системним вимогам для Windows 7 абоWindows 8.1, у місцевій точці продажу або сертифікованого партнера корпорації Майкрософт можна придбати ОС Windows 7 Professional або Windows 8.1 Pro. Інакше рекомендуємо придбати новий ПК з ОС Windows 8.1 Pro.

Немає коментарів: