четвер, 21 травня 2015 р.

ДЕНЬ ЗДОРОВЯ У ЖОВКІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТ. №1

Вже стало традицією Жовківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у травні проводити День здоров’я та спорту.
         15 травня 2015 року свій ранок учні та педколектив розпочали  із фіззарядки на шкільному подвір’ї. Це принесло хороший настрій та бадьорий заряд на цілий день.
Після проведених основних уроків,  першою розпочала свої змагання початкова школа. Кожен клас представив команду з 10 учнів (5 дівчат та 5 хлопців). Веселі естафети проводились під пильним наглядом учителів фізкультури Скіряка В.Р., Гупала О.О. та Кузьміної О.А. Поруч була і шкільна медсестра Стецик Н.Я., яка була готова , при потребі, надати першу медичну допомогу.
 Вболівальники , які були дуже активними , виготовили власноруч плакати на підтримку своїх команд. Коли втомлені та щасливі молодші  школярі із призами та перемогами пішли додому, їм на зміну прийшли учні 5-11 класів.
У змаганнях використовувались як веселі естафети, так і спортивні ігри з м’ячами, з ключками, скакалками, обручами та іншим спортивним інвентарем. Педагог-організатор Парух В.З. усе це дійство вміло фотографувала. А підраховувала результати заступник директора з виховної роботи Антохів В.Я.

Після закінчення спортивних перегонів,  командам були вручені грамоти та призи , придбані за допомоги  п. Івана Костюка – засновника Гільдії Жовківських підприємців. До вручення призів був залучений боєць батальйону «Айдар» Андрій Усенко, який подякував організаторам заходу та дітям за те, що вони фізично розвиваються, ведуть активний здоровий спосіб життя. Спонсор Дня здоров’я п. Іван Костюк на завершення побажав школярам і надалі бути таким спортивними та вдалих літніх канікул.


Немає коментарів: