понеділок, 4 травня 2015 р.

Тиждень музики

   Останній тиждень квітня виявився напрочуд мажорним. Це відчули  учні та педколектив школи. 27 квітня розпочався Тиждень музики. 
   Стіни школи майоріли яскравими кольоровими стінгазетами, на дверях кожного класу були прикріплені народні прислів'я та приказки про музику, вислови видатних людей про мистецтво. Учитель  Демків Марія Василівна щодня проводила цікаві уроки, свята, веселі перерви з школярами. 
  У понеділок,  27.04.2015, 1-і класи побачили музичну казку "Ріпка" у виконанні учнів 5-Б класу.
   28 квітня 7-А разом із Марією Василівною  підготували  урок-реквієм  Володимиру Івасюку. Діти розповіли про його життєвий шлях, співали пісень, читали вірші. Заступник директора з виховної роботи Антохів В.Я. подякувала за цікавий та змістовний урок, навзаєм розповівши школярам про перших виконавців  пісень В. Івасюка, про відому співачку С. Ротару, яка завдяки пісні "Червона рута" стала відомою та популярною не лише в себе на Батьківщині, але й за її межами.
   29 квітня ми побували  у 5-А класі, який підготував урок про  композитора Йогана Себастьяна Баха. Діти розповідали цікаві історії з біографії митця,  учениця Недзельська Юліта виконувала на фортепіано його музичні твори. А Демків Остап та Гриб Остап показали інсценізацію. Глядачі з 5-Б класу були вдячні за такий повчальний урок.

 

Немає коментарів: